הפעלות למסיבות סיום בבתי ספר

אירגון מסיבות סיום בבית ספר היא משימה לא פשוטה. העסקת קבוצת ילדים פעלתנית תוך שמירת כולם שמחים, מרוצים ומתעניינים היא אתגר לא פשוט ללא עזרים חיצוניים. ארגון מסיבות סיום בבתי ספר הוא בדיוק מסוג הדברים שקרון של גיים סטאר מתאים עבורו בדיוק. מגוון הפעלות לבתי ספר ומסיבות דואגות לשמור את הילדים מועסקים ומכייפים.

מה הופך הפעלות לבתי ספר להפעלות מוצלחות?

ילדים מאבדים עניין במהירות, ועניין של אחד אינו העניין של השני, אז איך דואגים לשמור על כולם מרוצים? הרעיון מאחורי הפעלות לבתי ספר של קרון גיים סטאר הוא פשוט: מחלקים את הילדים לקבוצות ודואגים להעסיק כל קבוצה בנפרד, במשך מספר דקות, ואז מחליפים פעילות. בדרך זו כולם מרוצים: ילדים שעוסקים כרגע בפעילות שהיא פחות מתאימה עבורם יודעים כי בעוד מספר דקות מועט הפעילות תתחלף לפעילות שמעניינת אותם יותר, ואף אחד לא מאבד עניין בפעילות הנמשכת זמן רב מדי.

אילו פעילויות מציעים גיים סטאר למסיבות סיום בבתי ספר?

הילדים יהנו משלל פעילויות אנרגטיות עם קרון גיים סטאר, החל ממשחקי הוידאו החדשים ביותר בתוך הקרון הממוזג, דרך משחקי ספורט בחלקו החיצוני של הקרון, דרך קרב רובי הלייזר טאג שמתאים גם למורים ולא רק לתלמידים וסרט תלת מימד בו הילדים צופים בתוך אולם הקולנוע התלת מימדי הנייד הראשון מסוגו בארץ. לקינוח, הפעלות בבית ספר מסתיימות בקול תרועה עם תותח הממתקים המאפשר מרדף עליז אחר ממתקים הנופלים מגובה אותם יש לתפוס.

בטיחות מעל לכל בהפעלות לבתי ספר

בטיחות היא דבר חשוב כאשר מדובר במסיבות סיום בבתי ספר . לקרון גיים סטאר קיים כיסוי ביטוחי מלא המבטיח את השקט הנפשי למארגנים. קרבות הלייזר בהם נעשה שימוש הם בטוחים לחלוטין ופועלים בדומה לשלט הטלוויזיה באמצעות קרני אינפרה אדום.  המשחק מלווה במדריך צמוד אשר גם מקיים תדריך בטיחות מקיף לפני התחלת המשחק, ובו גם מוסברים כללי המשחק כדי להבטיח משחק שהוא לא רק מהנה אלא גם בטוח ונטול תקלות.

כיצד מארגנים הפעלות לבתי ספר עם גיים סטאר?

אחרי התיאומים הטלפוניים הראשונים, צוות מקצועי של קרון גיים סטאר יגיע למקום ההפעלה המתוכננת. תפקידו של הצוות המקדים הוא לוודא כי המקום מתאים לפעילות.

ביום הארוע עצמו, צוות קרון גיים סטאר ידאג להגיע כ 30-45 דקות לפני התחלת ההפעלה ויקים את כל הציוד הדרוש. פריסת הציוד עצמו אורכת כרבע שעה וכוללת הפעלת גנרטור שקט במיוחד, הכנת רובי הלייזר טאג לפעילות, פתיחת מסכי הענק בתוך ומחוץ לקרון וכן חימום או מיזוג הקרון עצמו בהתאם לצורך.

כמה זמן נמשכות הפעלות לבתי ספר?

תוכנית מלאה למסיבת סיום בבתי ספר נמשכת כשעה וחצי. צוות קרון גיים סטאר ידאג כי הילדים יהנו, המארגנים ידאגו למוסיקה, כיבוד וכל היתר.