הפעלות לקייטנות

פעם קייטנה הייתה שוקו – לחמניה – בריכה, ופה ושם השחלת חרוזים על חוט פלסטיק, היום התחרות רבה יותר והיצע הפעילויות הייחודיות רב יותר. הילדים וההורים מצפים היום לגיוון בפעילויות, לעניין, ולחדשנות. בדיוק את אלו מציע קרון גיים סטאר. קרון גיים סטאר בנוי כדי לספק הפעלה בקייטנה שתחזיק את הילדים בשיא הכיף וההנאה, הפעלה מסוג שתגרום להם לספר על החוויות שעברו בבית ולחברים.

כיצד הפעלה בקייטנה עובדת?

קרון גיים סטאר מספק אטרקציות המתאימות לילדים מגיל שבע ועד לבני הנוער. הפעלה בקייטנה של קרון גיים סטאר מתאימה לקבוצות של עד 30 ילדים. הילדים מחולקים לקבוצות קטנות כאשר במהלך כשעה וחצי כל קבוצה עוברת מספר תחנות. בדרך זו הילדים אינם משתעממים וכל אחד מוצא את הדברים המעניינים אותו במיוחד.

במהלך הפעילות הילדים נהנים משלל אטרקציות: משחקי הוידאו החדשנים ביותר בקרון ממוזג, משחקי תנועה וקצב מעל מסכי ענק המוצבים מחוץ לקרון, משחק רובי הלייזר טאג, הקרנת סרט תלת מימדי עם תזוזת כסאות בתוך הקרון עצמו ומטר ממתקים המגיע מלמעלה לאחר יריית תותח הממתקים.

הפעלות בקייטנות – בטיחות והדרכה

פעילויות קרון גיים סטאר מתאימות במיוחד לקייטנות כיוון שמדובר בפעילות המלווה בהדרכה צמודה – את הפעילות מלווים כארבעה מדריכים המתלווים לקבוצות ולפעילויות השונות.

לפני משחק רובי הלייזר טאג, הילדים עוברים הדרכה בנושאי בטיחות כמו גם בנושאי חוקי המשחק. רובי הלייזר טאג עצמם בטוחים מאד לשימוש ופועלים בשיטת אינפרה אדום, בדומה לשלט טלוויזיה. כל ילד מצויד נוסף על רובה הלייזר גם באפוד הכולל חיישנים מיוחדים המזהים "פגיעות".

פעילות קרון גיים סטאר כוללת ביטוח מלא כך שגם בנושא זה יכולים מפעילי הקייטנה להיות רגועים.

כיצד מזמינים הפעלה לקייטנה של קרון גיים סטאר?

השלב הראשון בהזמנת הפעלה לקייטנה הוא יצירת קשר טלפוני עם גיים סטאר וסגירת ההזמנה. נציג החברה יגיע לאחר תיאום למקום הפעילות המתוכנן ויוודא כי המקום מתאים לביצוע הפעילות. הפעלות בקייטנות מתאימות במיוחד להפעלות הקרון כיוון שנדרש שטח חוץ לפעילות בו הקרון יחנה וכן שטח נוסף למשחק רובי הלייזר טאג.

לאחר שהנציג וידא כי המקום המיועד מתאים להפעלה לקייטנה, המדריכים והקרון יגיעו למקום הפעילות המיועד כחצי שעה או מעט יותר לפני מועד הפעילות המתוכנן. לפני התחלת הפעילות יתבצעו כל ההקמה וההכנות הנדרשות: פתיחת המסכים, חיבור הגנרטור וכדומה. הגנרטור אותו מספק קרון גיים סטאר הוא גנרטור שקט במיוחד כדי לא להפריע להפעלות.

במהלך הפעילות, הנמשכת כשעה וחצי, המדריכים אחראיים על הנאת הילדים. קרון גיים סטאר דואג לגנרטור, להפעלות, למוסיקה, להדרכה ולהנאה.