ימי הולדת לבנות

שאלות רבות מופנות אלינו בנוגע לייחודיות של גיים סטאר ורמת העניין שהיא מספקת לימי הולדת עבור בנות צעירות והכיתות איתן הן חוגגות. אנחנו יודעים כי החלק החשוב ביותר עבור ההורים הוא שילדיהם יהיו כולם שותפים להפעלה, יימצאו את הפעילות המתאימה להם וייצרו אינטראקציה עם חבריהם במהלך הפעילות, בדיוק לשם כך אנחנו בגיים סטאר הרכבנו חבילה מושלמת לימי הולדת לבנות אשר תגרום לכך שכולם, אבל כולם ייהנו.

הפעלות מיוחדות לימי הולדת לבנות

על מנת להתאים את סוג הפעילות שלנו גם לבנות וגם לבנים, חבילת הפעילות שלנו מורכבת ממספר רב של משחקים אשר יעניינו כל אחד.

מגוון המשחקים שלנו כולל משחקי ריקוד ותנועה על המסכים החיצוניים של הקרון, ששומרים את הבנות (גם הבנות שאינן בחוג ריקוד) שמחות, קופצות ופעילות. זירת רובי הלייזר טאג, אשר מאפשרת לבנות שאוהבות לשחק עם כולם להראות לבנים שגם הן יכולות לנצח אותם, ולאלו שפחות נהנות מכך לשמש כקרייניות של המשחק, פעילות מעניינת וחברתית לכשעצמה.

במהלך הפעילות, הבנות והבנים נהנים מריצה בשטח ההפעלה, מפעילויות לפי עניין ומיכולת לבחור את מה שהכי מעניין אותם. סרטי התלת מימד שלנו, עם כסאות רועדים ושילוב של קול, תמונה ותנועה, נחשבים ללהיט בקרב הבנות אשר לרוב בוחרות בפעילות הזו כפעילות המועדפת עליהן.

והכי חשוב, הפעילות שכולם אוהבים, תותח הממתקים. מה עוד לא נכתב על תותח הממתקים שלנו? כל הילדים עומדים מסביב, מחכים שהתותח ישחרר לאוויר אינספור ממתקים והם ייתפזרו, ירוצו ישתוללו וימצאו כמה ממתקים שרק יוכלו לאסוף. אקורד סיום מושלם, ליום הולדת איכותי, מהנה, וחברתי שהבנות שלכם יאהבו ולא יישכחו!