ימי הולדת לבנים

אחד מן הדברים החשובים ביותר שכל הורה יודע, הוא שכאשר עורכים ימי הולדת לבנים בין הגילאים 7 עד 12, חייבים לדאוג שהילדים יתרוצצו, ירוצו, ישחקו וייהנו לאורך כל הפעילות. בדיוק בשביל זה אנחנו בגיים סטאר הרכבנו עבור הילדים את חבילת ההפעלות המושלמת ליום הולדת לבנים.

אנחנו יודעים כי הדבר החשוב ביותר להורים הוא שהילדים יהנו ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

הפעלות לימי הולדת לבנים

כל הפעילויות שלנו בנויות כך שהילדים שלכם יהנו מכל רגע ביום ההולדת המתוכנן. אך הפעילות שעומדת בראשן היא משחק אקדחי הלייזר. זירת קרב ממוחשבת וחדר מלחמה ממוחשב שבו כל ילד מקבל אקדח לייזר ואז המחשב מזניק את המשתתפים. הם רצים, משתוללים, נהנים ומוציאים אנרגיה כשלאורך כל המשחק המחשב והקריין מעדכנים את השחקנים בתוצאות המשחק בליווי מפעיל אחראי שעוזר להם ומכוון אותם במידה והם נתקלים בבעיה. וכמובן שומר על הבטיחות, לבסוף המחשב מכריז על המנצחים.

לאחר סיום המשחק באקדחי הלייזר, מגיע השלב של משחקי התלת מימד. היום לכל ילד יש טלפון חכם ועל מנת לעניין אותו אנחנו עושים מאמצים מרובים על מנת לתת לו לחוויה שאותה הוא לא יכול לקבל בשום מקום אחר ביום יום. משחקי התלת מימד שלנו הם משחקים איטראקטיביים, הילדים משחקים אחד נגד השני, בזמן ששאר הכיתה מעודדת ושמחה ולאחר סיום המשחק מתחלפים. את המשחקים הללו לא תוכלו למצוא במקומות אחרים, חווית המשחקים המשותפת ועידוד המשתתפים יוצרת חוויה בלתי נשכחת עבור המשתתפים.

סרטי התלת מימד שלנו, שנערכים בתוך הקרון, הם המילה האחרונה בתחום. חוויה מרהיבה של תמונה, קול ותנועה עם כסאות שזזים לאורך הסרט על מנת להעצים את החוויה וגורמים לצופים בהם ליהנות וכמעט להשתתף בסרט בתנועות ידיים ובדיבור.

למה גיים סטאר?

אנחנו בגיים סטאר עובדים קשה על מנת לספק לילדיכם את חוויית יום ההולדת הטובה ביותר. אנחנו מעדכנים את המשחקים והפעילויות על מנת שיתאימו לגיל ילדיכם ומביאים אליכם את המשחקים והסרטים החדשים ביותר.
כל מה שעליכם לעשות הוא להתקשר לקבוע תאריך ואנחנו נעשה את כל השאר!