מפעילי ימי הולדת

רעיונות לימי הולדת, במיוחד כאשר מדובר ביום הולדת לילד גדול משש או שבע, מהווים כאב ראש לא קטן להורים. אפשר תמיד להסתפק בכיבוד ומוזיקה, אבל אז קשה להשתלט ולעניין את הילדים לאורך זמן, ומזמין צרות וריבים. הורים רבים חוששים מההתמודדות ומחפשים רעיונות לפעילויות ליום הולדת לילדים. דרך מוכרת ובטוחה לעיקוף הבעיה היא פניה למפעילי ימי הולדת אשר מתמחים בדיוק בכך – איך מספקים לילדים חוויה מהנה תוך שמירה על אוירה טובה וסדר יחסי.

רעיונות לימי הולדת

קרון המולטימדיה מספק לילדים חוויה רב-חושית, ולהורים שקט נפשי. יום הולדת לילד לא חייב להיות מלחיץ, כשיש מפעילי ימי הולדת מקצועיים באיזור אפשר פשוט לנשום עמוק, להשען אחורה ולהרגע, ולהשאיר למקצוענים לעשות את העבודה.

קרון המולטימדיה מגיע עד למקום המסיבה. מפעילי ימי ההולדת מקימים בעצמם את כל הדרוש לפעילות: גנרטור שקט במיוחד, חימום או קרור הקרון ע"פ הצורך, פתיחת המסכים והכנתם למשחק, טעינת תותח הממתקים בכל טוב.

פעילויות ליום הולדת לילד

במסגרת פעילויות ליום הולדת לילד, הקרון מציע שלל משחקי וידאו על גבי מסכים. חלקם משחקי תלת מימד. חלקם מתנהלים בתוך הקרון הממוזג, חלקם מוצגים בחלקו החיצוני של הקרון מעל מסכי ענק. המשחקים חדשים וחדשניים. משחקי מוסיקה וקצב ומשחקי ספורט בחלקו החיצוני של הקרון ירקידו ויפעילו פיזית את הילדים.

מפעילי ימי ההולדת יגיעו לא רק עם משחקים אלקטרוניים אלא גם עם רובי הלייזר טאג ואפודי חיישנים הפועלים בשיטת אינפרה אדום והם בטוחים לחלוטין. תחת השגחתו הצמודה של המדריך הילדים יצאו לקרב לייזר במתחם המסיבה כאשר בסוף הקרב יוכרז המנצח.

ירית הסיום לפעילויות ליום הולדת לילדים תתבצע בדרך ייחודית ומרתקת על ידי תותח ממתקים אשר ישחרר לשמיים שלל ממתקים להנאת ושמחת הילדים.