פעילות ילדים בחנוכה

הפעילויות הרבות שקיימות כיום לחנוכה, מתמקדות רובן ככולן בהצגות ילדים, שאכן טובות, אבל לא תמיד מעניינות את כל הילדים. אז נכון, כולם הולכים לאותן הופעות, כולם מוצאים את עצמם בפסטיגל, או באיזשהו חידוש של הצעת ילדים ישנה, אבל לא תמיד כולם נהנים.

אז למה שבחנוכה הקרוב, לא תנסו משהו חדש?

קרון גיים סטאר, הוא המרענן הרשמי של חג החנוכה הקרוב, הקרון יגיע לכל מקום שבו תבחרו (אפשר לבצע את הפעילות גם בימים הקרים וגם בימי גשם – עצם הפעילות תגרום לילדים להתחמם) ייתמקם וייתן לילדים את הפעילות שהם אף פעם לא חוו בחנוכה.

לאחר פריסת הקרון, נתחיל בפעילות "באנו חושך לגרש" לחנוכה. הילדים ייתפרסו למשחק ברובי הלייזר טאג, ייתחלקו לשתי קבוצות, ירוצו ויילחמו אחד בשני כמו המכבים והיוונים. במהלך המשחק הם יבינו את עבודת הצוות ביניהם, כדאי להתקדם במשחק וכדאי לעזור לחבריהם.

באותו זמן בקרון, יוכלו שאר הילדים ליהנות ממשחקי מחשב, משחקי תנועה, סרטי תלת מימד עם כסאות רועדים ועוד, וכל זאת על מנת להפוך את חג החנוכה שלהם לקצת יותר מרגש ומהנה מאשר ישיבה וצפייה במופע.

את הפעילות שלנו תמיד מסיימים עם תותח ממתקים, שהוא גולת הכותרת של הפעילות, הדבר לו כולם מחכים, אבל כאשר מדובר בחנוכה, תמיד יכולות לחכות גם סופגניות חמות וטעימות ע"פ החלטת.

הפעילות מתאימה לקבוצות ילדים של עד כ-30 ילדים (חיסכון כספי אדיר עבור ההורים) בגילאים 7 עד 13 וההנאה – מובטחת!